Home

analóg kezel vevő sydney olimpia leesett a rudról ellenére Csecsemő tű

Olimpiai arany 24 év után, nagy magyar győzelmek Sydneyben - NSO

Index - Sport - Kolonicsnak mákja volt a széllel, jól lovagolt a hullámokon

Átok ül a sydney-i olimpia magyar sportolóin? Csollány, Benedek, Kolonics -  már hat akkori érmes halt meg fiatalon | 168.hu
Átok ül a sydney-i olimpia magyar sportolóin? Csollány, Benedek, Kolonics - már hat akkori érmes halt meg fiatalon | 168.hu

2000 okt. 1, Sydney Olimpiai Játékok, Vizilabda Döntő, Magyarország -  Oroszország - YouTube
2000 okt. 1, Sydney Olimpiai Játékok, Vizilabda Döntő, Magyarország - Oroszország - YouTube

Átok ült a Sydney olimpia dobogósain? Csollány Szilveszter a hatodik  fiatalon elhunyt magyar sportoló, aki érmet szerzett az Ausztráliában  megrendezett ötkarikás játékokon | BudaPestkörnyéke.hu
Átok ült a Sydney olimpia dobogósain? Csollány Szilveszter a hatodik fiatalon elhunyt magyar sportoló, aki érmet szerzett az Ausztráliában megrendezett ötkarikás játékokon | BudaPestkörnyéke.hu

Felejthetetlen zárónap és a magyar póló aranykorának kezdete: a sydneyi  olimpia az M4 Sporton | M4 Sport
Felejthetetlen zárónap és a magyar póló aranykorának kezdete: a sydneyi olimpia az M4 Sporton | M4 Sport

Szerethető lúzerek a majdnem megfulladó úszótól a 276 meccset elbukó  bokszolóig
Szerethető lúzerek a majdnem megfulladó úszótól a 276 meccset elbukó bokszolóig

2000 Sydney Olimpia - vízilabda - Oroszország-Magyarország - YouTube

Hesz Mihály, verhetetlen négyes, Sydney – 14 nap múlva rajt! | Kajak-Kenu  Sport
Hesz Mihály, verhetetlen négyes, Sydney – 14 nap múlva rajt! | Kajak-Kenu Sport

Sydney 2000: "Egyikünknek sem sikerült megbirkóznia azzal a lehetőséggel,  hogy olimpiai bajnokok lehetünk. " - Handballexpert
Sydney 2000: "Egyikünknek sem sikerült megbirkóznia azzal a lehetőséggel, hogy olimpiai bajnokok lehetünk. " - Handballexpert

A Torpedó, a kajakkirálynő és Dávid győzelme Góliát fölött - Eurosport

Isten nélkül megőrülnék” – az olimpiai bajnok összeomlott, de aztán  rátalált a belső békére - Eurosport
Isten nélkül megőrülnék” – az olimpiai bajnok összeomlott, de aztán rátalált a belső békére - Eurosport

Húsz évvel ezelőtt lobbant fel Sydney-ben az olimpiai láng

2000 Sydney Olimpia - gyűrű - Csollány Szilveszter - YouTube

Dúl a szerelem Thorpe és pasija között - Blikk

A vasárnap 23. születésnapját ünneplő Sydney McLaughlin nyerte meg a Gyulai  Memorialt | Városi Kurír
A vasárnap 23. születésnapját ünneplő Sydney McLaughlin nyerte meg a Gyulai Memorialt | Városi Kurír