Home

Szakértő Tartózkodás zavar pelikán jános kerékpár embargó jelvény Nem tudok olvasni vagy írni

Pelikán János második lett a V4 Special Series első versenyén

Pelikán: elkezdődött, végre… | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek,  tesztek, versenyek
Pelikán: elkezdődött, végre… | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek

Pelikán János Archives | JochaPress.hu

Pelikán János a diploma megszerzése után ismét a bringázásra összpontosít |  CsupaSport
Pelikán János a diploma megszerzése után ismét a bringázásra összpontosít | CsupaSport

Bombaigazolás: Pelikán János az Androniban!

Pelikán János és Király Mónika az időfutam országos bajnokai

Pelikán Jánost az olasz Androni csapat szerződtette | BRINGAZAS.HU

Index - Sport - Magyar bringást igazolt az egyik legeredményesebb  másodvonalas istálló
Index - Sport - Magyar bringást igazolt az egyik legeredményesebb másodvonalas istálló

Országútis hírek külföldről: Pelikán János is a Strade Bianchén kezd,  Bennett pályafutása ötvenedik győzelmét aratta, rajtol a virtuális Szlovén  Körverseny
Országútis hírek külföldről: Pelikán János is a Strade Bianchén kezd, Bennett pályafutása ötvenedik győzelmét aratta, rajtol a virtuális Szlovén Körverseny

Ózdi Kerékpáros Egyesület » Pelikán János és Kanti Dorottya győzelmével  zárult az Eddekor-Ózd Kupa
Ózdi Kerékpáros Egyesület » Pelikán János és Kanti Dorottya győzelmével zárult az Eddekor-Ózd Kupa

Cseh győzelem a prológon, Pelikán János egyetlen másodperc hátránnyal  második – Gemenc Nagydíj
Cseh győzelem a prológon, Pelikán János egyetlen másodperc hátránnyal második – Gemenc Nagydíj

Index - Sport - Két magyar bringás a dobogón a Gemenc Nagydíj prológján

Pelikán János 2018-as tervei: UCI versenyeken top 5-be kerülni! | Kerékpár  magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
Pelikán János 2018-as tervei: UCI versenyeken top 5-be kerülni! | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek

Pelikán Jánost olasz Giro-csapat szerződtette | JochaPress.hu

kerékpár: Pelikán János volt a Dinó Sporthíradó vendége.wmv - YouTube

Pelikán János tizenharmadikként zárt a minszki Európa Játékok egyenkénti  időfutam számában
Pelikán János tizenharmadikként zárt a minszki Európa Játékok egyenkénti időfutam számában

Új év új csapat! - Pelikán János a Pannon Cycling Team-ben folytatja -  Interjú | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
Új év új csapat! - Pelikán János a Pannon Cycling Team-ben folytatja - Interjú | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek

TdH: Bahrain-siker, magyar bukás - Eurosport

Pelikán János a világbajnokságon: Felkészülni, vigyázz, kész…! | Kerékpár  magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
Pelikán János a világbajnokságon: Felkészülni, vigyázz, kész…! | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek

Pizzák, wattok, Amplatz-BMC: Pelikán János nagyinterjú - Le Bidon

Az OB mindössze visszajelzés volt nekem, hogy nem halad rosszul a  felkészülés a 2017-es országúti szezonra.” – BME GTK
Az OB mindössze visszajelzés volt nekem, hogy nem halad rosszul a felkészülés a 2017-es országúti szezonra.” – BME GTK