Újra jégen Liu Shaolinék, megkezdi szereplését az olimpiai bajnok férfi  váltó
Újra jégen Liu Shaolinék, megkezdi szereplését az olimpiai bajnok férfi váltó

Liu Shaolin Sándor vagány előzésével javított a váltó a balul sikerült  elődöntő után | 24.hu
Liu Shaolin Sándor vagány előzésével javított a váltó a balul sikerült elődöntő után | 24.hu

Megnyerte a B-döntőt, ezzel hatodik lett a magyar férfi gyorskorcsolyaváltó  Pekingben
Megnyerte a B-döntőt, ezzel hatodik lett a magyar férfi gyorskorcsolyaváltó Pekingben

Téli olimpia: Jászapáti Petra és a férfi váltó is B-döntős

Téli olimpia: a magyar férfi váltó megnyerte a B-döntőt - NSO

Nógrádi Bence – Sportmenü

Peking 2022: nem védheti meg címét a magyar férfi gyorskorcsolya váltó

Magyarország első téli olimpiai aranyérmét nyerték a gyorskorisok! –  Cyberpress
Magyarország első téli olimpiai aranyérmét nyerték a gyorskorisok! – Cyberpress

Kimaxolhatja a téli olimpiát a férfi short track válogatott - Infostart.hu

Lemaradt az A döntőről a címvédő magyar férfi váltó - hajdupress.hu

Rövidpályás gyorskorcsolya vb - Ezüstérmes a magyar férfi váltó

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így  6. lett 5000 méteren Pekingben
A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

Második lett a kisdöntőben a férfi váltó a rövid pályás gyorskorcsolya Eb-n  - Sportal.hu
Második lett a kisdöntőben a férfi váltó a rövid pályás gyorskorcsolya Eb-n - Sportal.hu

Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első  nap - Eurosport
Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első nap - Eurosport

Gyorskorcsolya: a váltóban elmarad a címvédés, 500-on javíthatnak Liuék  vasárnap – Jászapáti Petra 4. lett a B döntőben | hirado.hu
Gyorskorcsolya: a váltóban elmarad a címvédés, 500-on javíthatnak Liuék vasárnap – Jászapáti Petra 4. lett a B döntőben | hirado.hu

Karnyújtásnyira az olimpiai éremtől magyar férfi váltó | 24.hu

Hatodik lett az olimpiai bajnok címvédő váltó a téli olimpián, Liu Shaoang  majdnem 140 milliót keresett - Sportal.hu
Hatodik lett az olimpiai bajnok címvédő váltó a téli olimpián, Liu Shaoang majdnem 140 milliót keresett - Sportal.hu