Home

Olvasni fordítás Nyílhegy úszó vb rasovszky Rettenthetetlen Körméret Világszerte

Vizes vb: Rasovszky Kristóf 4. tíz kilométeren, olimpiai kvótás

Rasovszky Kristóf aranyérmes 5 kilométeren | M4 Sport

Úszó-Eb: Rasovszky Kristóf 25 km-en aranyérmes

Vizes vb: Úgy döntöttem, jobb nekem ott elöl – Rasovszky - NSO

Index - Sport - Rasovszky benyúlása volt a kulcs, célfotó döntött a  harmadik magyar vb-éremről
Index - Sport - Rasovszky benyúlása volt a kulcs, célfotó döntött a harmadik magyar vb-éremről

Rasovszky Kristóf csaknem tarolt az úszó Európa-bajnokságon - PestiSrácok

Rasovszky Kristóf: Sz.r volt az egész igazából, nincs mit szépíteni rajta |  M4 Sport
Rasovszky Kristóf: Sz.r volt az egész igazából, nincs mit szépíteni rajta | M4 Sport

Rasovszky Kristóf | hvg.hu

Rasovszky Kristóf kijutott az olimpiára - Infostart.hu

Vizes vb: Rasovszky hányt, Gyurta asztmás rohamot kapott a verseny közben |  24.hu
Vizes vb: Rasovszky hányt, Gyurta asztmás rohamot kapott a verseny közben | 24.hu

Úszás: A vébén a váltóéremért úszunk – Rasovszky Kristóf - NSO

Sport: Vizes vb: Betlehem Dávid 5., Rasovszky Kristóf feladta az olimpiai  távot | hvg.hu
Sport: Vizes vb: Betlehem Dávid 5., Rasovszky Kristóf feladta az olimpiai távot | hvg.hu

Dráma a vizes vb-n: Rasovszky Kristóf a táv felénél feladta a versenyt a  Lupán - Sportal.hu
Dráma a vizes vb-n: Rasovszky Kristóf a táv felénél feladta a versenyt a Lupán - Sportal.hu

Rasovszky Kristóf nehezen kapott levegőt, feladta 10 km-en - Infostart.hu

Rasovszkyék megcsinálták, ezüstérmes a magyar váltó a vizes vb-n!

Index - Sport - Rasovszky Kristóf történelmi aranyérmével indult a vizes  világbajnokság
Index - Sport - Rasovszky Kristóf történelmi aranyérmével indult a vizes világbajnokság

Rasovszky Kristóf - Magyar Úszó Szövetség

Rasovszky Kristóf bronzéremmel kezdett a nyíltvízi-úszó Európa-kupán

Rasovszky és Betlehem is olimpiai A szintes időt úszott 1500m gyorson -  Eurosport
Rasovszky és Betlehem is olimpiai A szintes időt úszott 1500m gyorson - Eurosport

A magyar úszó a vizes vb legviccesebb versenyzője - A szeme se áll jól -  Hazai sztár | Femina
A magyar úszó a vizes vb legviccesebb versenyzője - A szeme se áll jól - Hazai sztár | Femina

Fejben sokat számít, ha az ember 15 kilométert leúszik az edzésen"

Ezüstérmes a magyar nyíltvízi úszók csapata - nlc.hu

Nyíltvízi úszás: Rasovszky címvédőként kilencedik, Betlehem hetedik 5  kilométeren
Nyíltvízi úszás: Rasovszky címvédőként kilencedik, Betlehem hetedik 5 kilométeren

Hosszú, Milák, Kapás, Rasovszky, Szabó – úszólegendák és újoncok, íme a  világbajnoki csapatunk a vizes vb-re | Mandiner
Hosszú, Milák, Kapás, Rasovszky, Szabó – úszólegendák és újoncok, íme a világbajnoki csapatunk a vizes vb-re | Mandiner