Nyíltvízi Úszó Világbajnokság | Balatoni hírek, szállások, programok,  gasztronómia
Nyíltvízi Úszó Világbajnokság | Balatoni hírek, szállások, programok, gasztronómia

Hosszú Katinka döntős, ötödik lett a férfi gyorsváltó

Parádés magyar bronz a vizes vb legbrutálisabb versenyében | 24.hu

Vizes vb: Gálicz Péter bronzérmes 25 km-es nyílt vízi úszásban - NS

Vizes vb: nem szereztek kvótát a magyar úszók női 10 kilométeren

Aranyéremmel kezdtük a vizes vb-t - Rasovszky Kristóf világbajnok 5  kilométeren | M4 Sport
Aranyéremmel kezdtük a vizes vb-t - Rasovszky Kristóf világbajnok 5 kilométeren | M4 Sport

Vizes vb - Nyolcadikak lettek a magyarok a nyíltvízi úszók  csapatversenyében - Blikk
Vizes vb - Nyolcadikak lettek a magyarok a nyíltvízi úszók csapatversenyében - Blikk

Olasz Anna a hatodik, Balogh Vivien a 17. helyen végzett női 10 kilométeren nyílt  vízi úszásban a hazai vb-n | Mandiner
Olasz Anna a hatodik, Balogh Vivien a 17. helyen végzett női 10 kilométeren nyílt vízi úszásban a hazai vb-n | Mandiner

Vizes vb: Rasovszky Kristóf aranyérmes a nyíltvízi úszás 5 kilométeres  távján
Vizes vb: Rasovszky Kristóf aranyérmes a nyíltvízi úszás 5 kilométeres távján

Sporttörténelmet írt, ezüstérmes a magyar vegyesváltó a Lupa-tavon | 24.hu

Vizes vb: Rasovszky feladta, Gyurta 10. lett 25 km-en - NSO

Vizes vb: Rasovszky hányt, Gyurta asztmás rohamot kapott a verseny közben |  24.hu
Vizes vb: Rasovszky hányt, Gyurta asztmás rohamot kapott a verseny közben | 24.hu

Rasovszky Kristóf feladta, Betlehem Dávid nagyszerű úszással az ötödik  helyen zárta a nyílt vízi úszók férfi 10 kilométeres versenyét a hazai vb-n  | Mandiner
Rasovszky Kristóf feladta, Betlehem Dávid nagyszerű úszással az ötödik helyen zárta a nyílt vízi úszók férfi 10 kilométeres versenyét a hazai vb-n | Mandiner

Betlehem Dávid hetedik, Rasovszky Kristóf célfotóval kilencedik lett öt  kilométeren nyílt vízi úszásban a hazai világbajnokságon | Mandiner
Betlehem Dávid hetedik, Rasovszky Kristóf célfotóval kilencedik lett öt kilométeren nyílt vízi úszásban a hazai világbajnokságon | Mandiner

Vizes vb: a nyíltvízi úszók csapatversenyében született meg a harmadik  magyar érem
Vizes vb: a nyíltvízi úszók csapatversenyében született meg a harmadik magyar érem

Óriási csatában Ana Marcela Cunha világbajnok lett női 5 kilométeren nyílt  vízi úszásban, Rohács Réka 15., Balogh Vivien 24. helyen zárt a hazai vb-n  | Mandiner
Óriási csatában Ana Marcela Cunha világbajnok lett női 5 kilométeren nyílt vízi úszásban, Rohács Réka 15., Balogh Vivien 24. helyen zárt a hazai vb-n | Mandiner

Magyar Úszó Szövetség - Magyar úszóválogatott - Hamarosan startol a 2019-es Úszó  VB nyíltvízi versenyszámainak I. válogatója! December 19-én a Győri  Aquasport Centerben rendezik a 2019-es Úszó VB nyíltvízi versenyszámainak  első válogatóját.
Magyar Úszó Szövetség - Magyar úszóválogatott - Hamarosan startol a 2019-es Úszó VB nyíltvízi versenyszámainak I. válogatója! December 19-én a Győri Aquasport Centerben rendezik a 2019-es Úszó VB nyíltvízi versenyszámainak első válogatóját.

🏊 Vizes vb 2022, 6. nap - Milák a legjobb idővel döntős 100 pillén, ötödik  a 4x200-as gyorsváltó - élő közvetítés - Eurosport
🏊 Vizes vb 2022, 6. nap - Milák a legjobb idővel döntős 100 pillén, ötödik a 4x200-as gyorsváltó - élő közvetítés - Eurosport

Vizes vb: Rasovszky Kristóf 4. tíz kilométeren, olimpiai kvótás

Erre ki számított? Magyar meglepetésérem a hazai vizes vb-n!